Luni - Vineri 08:00 - 17:00

Tehnician mecanic pentru consolidarea echipei noastre de mentenanta - Rombiz

Informatii post
  • Denumire post: Tehnician mecanic pentru consolidarea echipei noastre de mentenanta
  • Data anunt: 15.05.2020
  • Departament: Service
Descriere post

ROMBIZ IMPEX Distribuitor STIHL

Daca vrei sa ai un loc de munca stabil, intr-o companie prezenta pe piata romaneasca din 1991, acum ai ocazia, angajam pentru punctele de lucru din Buftea, jud. Ilfov si Apahida, jud. Cluj.

Avem nevoie de tine pentru urmatorul post:

Tehnician mecanic pentru consolidarea echipei noastre de mentenanta
Program de lucru 8 ore pe zi, de luni pana vineri 09 -17, sambata alternativ 9-14.

Cerinte

Experienta in repararea echipamentelor si utilajelor cu motor termic in 2 si 4 timpi, in atelier, constituie avantaj;
Cunostinte minime operare calculator;
Cunostinte service utilaje cu motor termic in 2 si 4 timpi;
Seriozitate, punctualitate.

Oferim
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Salariu atractiv + bonusuri lunare in functie de realizari, alte bonusuri pentru atingerea rezultatelor;
Loc de munca stabil;
Training-uri de specialitate.

Relatii la telefon 0726745414

Introdu datele tale
« Inapoi la lista